O firmie - Gruz Wywóz Łódź (usługi transportowe i sprzętowe)

Gruz Wywóz Mateusz Kegler, to firma która posiada doświadczenie w branży budowlanej. Świadczymy usługi transportowe, związane ze sprzątaniem porządkowym, wynajmem kontenerów oraz wywozem różnego rodzaju odpadów (w tym odpadów wielkogabarytowych, czystego gruzu oraz gruzo-śmieci). Realizujemy zlecenia na terenie Łodzi i okolic.
 

Z myślą o potrzebach Klientów poszerzyliśmy swoją ofertę o samochód Mitsubishi Canter z zabudową hakową do obsługi kontenerów. Dzięki temu możemy wjeżdżać w wąskie bramy i wstawiać kontenery nawet na najciaśniejszych podwórkach. Proponujemy kontenerów na gruz i odpady od 2,5 do 10m3. Taki wybór sprawia, że każdy z naszych Klientów może zapewnić sobie komfort podczas remontu lub prac porządkowych na terenach budowlanych.
 

Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Nasza siedziba mieści się w centrum Łodzi, dlatego w razie potrzeby - bez problemu można do nas trafić i obejrzeć zaplecze sprzętowe, którym dysponujemy.

Usługi transportowe i sprzętowe w tym: kontenery na gruz, mała wywrotka oraz zsyp do gruzu

Poza kontenerami na gruz oferujemy również usługi wykonywane małą wywrotką. Zajmujemy się również transportem kruszywa (między innymi: żwiru, piasku, ziemi) na terenie Łodzi i okolic.

Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną ofertę cenową, Aby zapewnić wygodę swoim Kontrahentom uwzględniamy różne formy płatności: przelew lub wpłaty gotówkowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!